Nekončíme! Elated má nové majitele, ale nebojte se, vše zůstává při starém a momentálně doskladňujeme vaše oblíbené produkty.

Guma na cvičení - Color Black Booty Band® by V&J + E-book Booty Guide

Guma na cvičení - Color Black Booty Band® by V&J + E-book Booty Guide


Měj ten nejšťavnatější zadek široko daleko! Naše textilní odporová guma na cvičení nohou a hýždí ti dopomůže k pevnému a kulatému zadečku podle tvých představ, protože ti konečně pomůže procítit sval pořádně. Výsledky na sebe dlouho nenechají čekat!

Obsah balíčku: 

 • 1 ks černé odporové gumy (vel. M)
 • náš nový e-book Booty Band by VJ Guide, který tě naučí s gumou správně pracovat (zdarma ke stažení v emailu o dokončení objednávky)

Cena

399 Kč 319 Kč

Vyberte variantu

Otázky k produktu

K tomuto produktu nejsou žádné otázky.

Tohle není obyčejná posilovací odporová fitness guma, která by se zařezávala, praskala, nebo sjížděla. S naším Booty Bandem odjedeš i v pohodlí domova tréninky, které budou mít šťávu! 

Tato černá textilní posilovací guma na zadek a stehna je ideální k procvičení spodní části těla, ať už jsi v posilovně, nebo doma. Jak už asi víš, každá velikost Booty Bandu je jinak těžká. Černý Booty Band je velikost M, středně těžký, má obvod 37 cm a odpor 20–25 kg. Hodí se pro mírně pokročilé, anebo na určité cviky, na které je pro tebe velikost L moc lehká, ale S ještě příliš těžká. 

Díky Booty Bandu výrazně lépe procítíš a zapojíš hýžďové svaly, což bude mít za následek, že si postupně vybuduješ kulatější a pevnější zadeček. A kdo z nás netouží po krásně vytvarovaném zadečku? 

 Naše Booty Bandy se stanou tvým nejlepším kamarádem, se kterým budeš mít tak trochu zvláštní vztah – budeš ho milovat i nenávidět zároveň. Ale jakmile uvidíš výsledky, budeš vědět, že to stálo za to.

Color Black Booty Band by V&J v bodech:

 • pevná textilní guma na pořádné procvičení hýždí
 • vel. M – Medium – obvod 37 cm, odpor 20–25kg
 • sytá černá barva, která se hodí ke všemu
 • s jemnými silikonovými proužky zevnitř, díky kterým nesjíždí
 • díky pevnosti a šířce se nerolují
 • nezařezává se
 • vhodná pro cvičení doma i v posilovně

Hledáš inspiraci na cvičení s odporovou gumou? Tréninkové tipy, videa a cviky s odporovou gumou najdeš na mém instagramu @verunka_s KLIKNI , nebo pod hashtagem #makamsveru KLIKNI . Určitě taguj #jdemsiprotyzadky ,ať vidíme jak makáš!

Pokyny pro praní:

 • neprat v pračce
 • nesušit v sušičce
 • nežehlit
 • nebělit
 • pouze odmočit (ve vodě do 30 stupnů) a omýt mýdlovou vodou
Hodnocení 5/5 na základě 28 zkušeností.

Ohodnoťte tento produkt!


Jak vybrat tu správnou?

Pokud jsi úplný začátečník, rozhodně doporučujeme řadu Power Booty Band®, která je z tenčího a pružnějšího materiálu. Celkově je vhodná pro seznámení se s Booty Bands®. Určitě se neboj vzít rovnou celou sadu s oběma velikostmi (S a M), protože tak získáš větší možnosti a můžeš je využít při více cvicích.

Gumy z řady Color Booty Bands® jsou zase celkově jsou pevnější a tužší, proto se hodí pro ty, co už mají něco odtrénováno. Ty nabízíme ve třech velikostech: S (menší obvod/těžší verze), M (větší obvod/lehčí verze) a L (největší obvod/nejlehčí verze). Nejlepší je si objednat všechny tři a moct si tak na různé cviky přizpůsobovat zátěž podle toho, jak se cítíš, nebo kolik toho na daný cvik zvládneš. Kup si je rovnou i ve výhodném balíčku s naším nadupaným e-bookem.

Už jsi viděla naši novinku Long Booty Band? Tahle dlouhá guma je perfektní na procvičení celého těla.

Cvičení s Booty Bandem přináší spoustu výhod – můžeš cvičit kdekoliv doma, ve fitku, ale i na dovolené, zkrátka je sbalíš s sebou všude tam, kam potřebuješ. Na instagramu @verunka_s navíc najdeš spoustu našich tipů, jak na kulatý zadek. Natáčíme videa s nejlepšími cviky na štíhlé nohy, jak na doma, tak do posilovny.


Ostatní také kupují