ZAVŘÍT

Posilovací systém - růžový + E-book - HWS Guide


Chceš se dostat do formy? Chceš poznat ten skvělý pocit po cvičení?

Cvič kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv chceš - ať máš k dispozici okna nebo dveře, připrav se na to, že se s nich stanou tvoje nové posilovací stroje!

Navíc ti ukážeme "jak na to" v e-booku nebo naší aplikaci "Be-Elated", kde máš zásobník cviků úplně zdarma!

Cena

    1 299 Kč 599 Kč

Domácí cvičení jako nikdy dřív! Revoluční posilovací systém ti pomůže progresivně zatížit každý sval na jaký si vzpomeneš. Není potřeba jít do posilovny, když můžeš mít tu svou v dosahu ruky - za dveřmi nebo oknem!

Naše inovativní řešení tě zaujme svou jednoduchostí, ale i účinností. Se schopností pracovat na každé partie těla, je to jak mít osobního trenéra, který je s tebou kdykoli ho potřebuješ.

Balíček obsahuje 5 expandérů o různých odporech, které lze vzájemně kombinovat pro nekonečné variace náročnosti cvičení. Kombinuj cvičení s vlastní vahou a různými odpory, a to vše z pohodlí domova. Není žádný důvod, proč by cvičení mělo být příliš snadné nebo příliš těžké - s naším posilovacím systémem si vždy můžeš zvolit optimální intenzitu.

Instalace? Jednoduchá jako hračka. Pěnový úchyt zavři do dveří nebo okna. Bez ohledu na to, zda používáš dveře nebo okno, náš systém je navržen tak, aby nezanechal škrábance, zatímco zajišťuje maximální pevnost a bezpečnost.

Držadla a adaptéry na kotníky jsou navrženy, aby ti zaručily příjemný pocit při každém cvičení. Nechceme, aby tě něco řezalo nebo škrábalo.

Domácí posilovací systém obsahuje:

  • 5 expandérů o různých odporech pro různorodé cvičení
  • 2 kotníkové adaptéry 
  • 2 držadla pro cvičení horní části těla
  • 1 pěnový úchyt do dveří pro snadnou instalaci
  • 1 přenosný pytlík pro jednoduché přenášení a skladování
  • 1 e-book se zásobníkem cviků, který poskytne inspiraci a návody na cvičení

Hodnocení 5/5 na základě 10 zkušeností.

Ohodnoťte tento produkt!


Podobné výrobky